Abyste mohl získal slevu, musíte být přihlášen.

Slevy na fotoslužby.

Po přihlášení do Vašeho účtu můžete ihned začít využívat tyto výhody:

Celoročně generovat online kód na tyto fotoslužby:

- 10% sleva na celou nabídku fotoslužeb FOTOLAB.cz
- 1x měsíčně nová akce pro členy FOTOLAB klubu

10% slevu na vybrané fotoslužby získáte tak, že kliknete na tlačítko „získat slevu“ . Pro zobrazení tlačítka „získat slevu“ musíte být přihlášen. Po kliknutí se zobrazí unikátní kód, který Vám bude zaslán emailem na adresu uvedenou v registraci. Při online objednávce vybraného produktu na FOTOLAB.cz zapište online kód do kolonky "číslo kuponu". Hodnota slevy Vám po prověření kupónu bude odečtena z ceny produktu. Měsíční akce - jeden unikátní online kód se Vám zobrazí po přihlášení.

Anketa
Stálou výhodu FOTOLAB Klubu využívám především na
 CEWE FOTOKNIHU
 fotoobrazy
 fotografie
 jiné

Kde jsem se dozvěděl o FOTOLAB klubu?
 Internet
 Tiskoviny
 Prodejna FOTOLAB.cz

Klubové výhody využívám
 pouze online
 pouze na prodejně
 obě možnosti

Vyvolání foto v nejvyšší kvalitě


Zajistíme pro Vás vyvolání a tisk fotografií v nejvyšší kvalitě za skvělé ceny. Naše fotosběrna FOTOLAB.cz používá pouze značkový foto papír. Vytištěné fotografie si můžete vyzvednout v síti našich poboček nebo Vám je zašleme poštou.

CEWE FOTOKNIHA vysoké kvality


CEWE FOTOKNIHA je originální tištěné fotoalbum vysoké kvality: Vytiskneme Vaše fotografie jako opravdovou knihu. Vytvořte si profesionální fotoknihu ze své svatby či dovolené!

Fotoobrazy z Vašich fotografií


Vytvořte s fotoobrazy a plakáty ze svých fotografií. Vaše digitální fotografie vytiskneme jako plakáty na zeď, a to jak na papír, tak i na plátno či hliníkovou podložku. Tisk fotoobrazu si můžete objednat online.