O nás

FOTOLAB.cz vznikla jako společnost s ručením omezeným již v roce 1990. Díky neotřelým nápadům a situaci na tehdejším fotografickém trhu se dařilo zakladatelům FOTOLABu již od počátku pravidelně zlepšovat hospodářské výsledky a navyšovat tak podíl na trhu.

V současné době je FOTOLAB.cz největším českým prodejcem fotozboží jako fotoaparáty, objektivy, či paměťové karty a dlouhodobě největším poskytovatelem kvalitních fotoslužeb jako vyvolání fotografií, CEWE FOTOKNIHA, foto na plátno, kalendáře z fotografií a dalších fotodárků.

FOTOLAB.cz si zakládá na maximální kvalitě poskytovaných služeb a vstřícnosti ke každému jednomu zákazníkovi. Tuto filozofii praktikujeme jak při online objednávkách na www.fotolab.cz, tak v celostátní síti 55 prodejen FOTOLAB.cz.

Přečtěte si více o společnosti FOTOLAB.cz.

Anketa
Stálou výhodu FOTOLAB Klubu využívám především na
 CEWE FOTOKNIHU
 fotoobrazy
 fotografie
 jiné

Kde jsem se dozvěděl o FOTOLAB klubu?
 Internet
 Tiskoviny
 Prodejna FOTOLAB.cz

Klubové výhody využívám
 pouze online
 pouze na prodejně
 obě možnosti

Vyvolání foto v nejvyšší kvalitě


Zajistíme pro Vás vyvolání a tisk fotografií v nejvyšší kvalitě za skvělé ceny. Naše fotosběrna FOTOLAB.cz používá pouze značkový foto papír. Vytištěné fotografie si můžete vyzvednout v síti našich poboček nebo Vám je zašleme poštou.

CEWE FOTOKNIHA vysoké kvality


CEWE FOTOKNIHA je originální tištěné fotoalbum vysoké kvality: Vytiskneme Vaše fotografie jako opravdovou knihu. Vytvořte si profesionální fotoknihu ze své svatby či dovolené!

Fotoobrazy z Vašich fotografií


Vytvořte s fotoobrazy a plakáty ze svých fotografií. Vaše digitální fotografie vytiskneme jako plakáty na zeď, a to jak na papír, tak i na plátno či hliníkovou podložku. Tisk fotoobrazu si můžete objednat online.