Časté otázky a odpovědi
● Jak a kde získám kartu FOTOLAB klubu?
Kartu FOTOLAB klubu získáte zcela zdarma na jakékoliv prodejně FOTOLAB.cz.
● Musím kartu registrovat?
Ano, personál prodejny provede registraci karty přímo na prodejně a tím dojde k aktivaci karty.
● Proč mne systém nedovoluje Registraci dokončit?
S největší pravděpodobností kvůli neúplnosti zadaných vstupních údajů. Pole označená hvězdičkou jsou povinná a každý uživatel je dle podmínek registrace musí vyplnit. Poznámka: povinné položky se při špatném vyplnění a stisknutí tlačítka "Registrovat" začervení. Taková pole je nutné opravit či dovyplnit. Dalším možným problémem může být vyplněná e-mailová adresa v neplatném tvaru. Pro kontrolu je proto vyžadována jedna a ta samá e-mailová adresa dvakrát.
● Vygeneroval jsem si číslo karty, ale chci používat plastovou kartu, jak jí mám registrovat?
Číslo z plastové karty si můžete přidat ve svém účtu jako další číslo karty - odkaz registrace další karty
● Proč mne systém nechce přihlásit?
Pokud Vás systém po zadání e-mailové adresy a Vašeho hesla nepřihlásí, problém může spočívat v nesprávně zadané Vaší e-mailové adrese nebo nesprávně vloženém hesle. Pokud si nejste svým heslem do systému jisti, doporučujeme Vám si zaslat do Vaší e-mailové schránky heslo nové (viz. kapitola 2 otázka 2), se kterým se přihlásíte a po přihlášení si heslo můžete změnit na jakékoliv jiné.
● Co když jsem zapomněl/a své přihlašovací heslo?
Nové platné heslo Vám obratem zašleme na Vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci a se kterou se k účtu přihlašujete. Požadavek na zaslání nového hesla můžete provést zde nebo přímo pod přihlašovacím formulářem kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo". Zde e-mailovou adresu zadejte a potvrďte.
● Jak mohu sbírat body?
Body sbíráte za své nákupy. Pokud jste registrovaným členem klubu, pak můžete při každém nákupu a předložením Vaší klubové karty na prodejně FOTOLAB.cz získat na svůj účet patřičný počet bodů.
● Kdy budu mít na svém účtu připsány body za nákup?
Nejdříve 24h od nákupu.
● Kde a jak mohu své body uplatnit?
Po přihlášení k Vašemu účtu si lze vybrat online slevový kód na zpracování fotozakázky v hodnotách 50Kč, 100Kč, 200Kč, 300Kč, 500Kč, 1000Kč. Po výběru požadované hodnoty se Vám odečte patřičný počet bodů a do Vaší e-mailové schránky Vám přijde slevový online unikátní kód. Další z možností je získání okamžité slevy v maximální hodnotě při placení fotozakázky přímo na prodejně. Podmínkou získání okamžité slevy je dostatečný počet bodů na Vašem kontě.
● Kde mohu uplatnit svůj online slevový kód?
Online slevový kód, který jste obdrželi do své e-mailové schránky, můžete využít při online objednávce jakékoli fotoslužby. Slevový kód jednoduše zadáte při dokončování objednávky do kolonky pro slevový kód. Výslednou cenu, tj. cenu po započtené slevě již uvidíte ještě před jejím objednáním.
Anketa
Stálou výhodu FOTOLAB Klubu využívám především na
 CEWE FOTOKNIHU
 fotoobrazy
 fotografie
 jiné

Kde jsem se dozvěděl o FOTOLAB klubu?
 Internet
 Tiskoviny
 Prodejna FOTOLAB.cz

Klubové výhody využívám
 pouze online
 pouze na prodejně
 obě možnosti

Vyvolání foto v nejvyšší kvalitě


Zajistíme pro Vás vyvolání a tisk fotografií v nejvyšší kvalitě za skvělé ceny. Naše fotosběrna FOTOLAB.cz používá pouze značkový foto papír. Vytištěné fotografie si můžete vyzvednout v síti našich poboček nebo Vám je zašleme poštou.

CEWE FOTOKNIHA vysoké kvality


CEWE FOTOKNIHA je originální tištěné fotoalbum vysoké kvality: Vytiskneme Vaše fotografie jako opravdovou knihu. Vytvořte si profesionální fotoknihu ze své svatby či dovolené!

Fotoobrazy z Vašich fotografií


Vytvořte s fotoobrazy a plakáty ze svých fotografií. Vaše digitální fotografie vytiskneme jako plakáty na zeď, a to jak na papír, tak i na plátno či hliníkovou podložku. Tisk fotoobrazu si můžete objednat online.